Přeskoč na obsah

www.ods-melnik.cz | Archiv Úvodní slovo starosty 04.06.2020 22:31, Svátek má: Dalibor
Úvodní slovo starosty Tisk
Středa, 13 Leden 2010 15:35

Vážení návštěvníci webových stránek mělnické ODS. V tyto dny spolu s Vámi vstupujeme do roku 2010. Roku, který je především rokem volebním a v jehož závěru budou po volbách parlamentních a senátních probíhat volby pro nás nejdůležitější – volby komunální. Nedovedu si představit volební úspěch bez zapojení co nejvíce Vás všech – občanů města Mělníka!

V žádném případě nechceme, aby i v rámci fungování našeho města měli lidé pocit, že mezi radnicí a občany vzniká propast, že mezi rozhodnutími radnice a běžným občanským životem je vysoká zeď. To opravdu nechceme!

A právě z tohoto důvodu nyní rozbíháme tyto webové stránky. Naší ambicí je, aby pro Vás pro všechny byly zdrojem co možná nejvíce přesných informací, abyste včas věděli, co se na Mělníku chystá. Ale naší ambicí rovněž je, aby i Vy jste vyjadřovali k jednotlivým tématům své názory, podněty, připomínky a také kritiku. Chceme, aby tento komunikační prostředek měl trvalou hodnotu.

Kromě základních informací o mělnické ODS a dalších odkazů, naleznete v levém modrém sloupci tři odkazy, o kterých se domnívám, že pro Vás budou nejzajímavější. Prvním je odkaz s názvem „Nové pověsti mělnické“, kde budeme reagovat na „zaručeně pravdivé“ informace a uvádět je na pravou míru. Druhým je odkaz „Ptejte se nás“, kde můžete pokládat své dotazy a vždy po určité době zveřejníme odpovědi. Třetím je pak odkaz „téma měsíce“, kde bychom naopak my rádi znali Váš názor na předmětné problémy. Nemusím zdůrazňovat, že u obou těchto odkazů je podmínkou komunikace všestranná slušnost a korektnost.

Vážení přátelé, jsem přesvědčen, že podobný druh komunikace z naší strany doposud chyběl. Ovšem na druhou stranu Vás prosím, abyste nám byli nápomocni svými dotazy, podněty a názory. Jedině tak budou tyto stránky plnohodnotným informačním zdrojem. Občanští demokraté se s Vámi na tomto webu budou rádi setkávat.

Přeji Vám šťastný rok 2010.

Mgr. Miroslav Neumann
předseda MS ODS Mělník, starosta města

 
Ing. Tomáš Martinec, Ph.D. Ing. Tomáš Martinec, Ph.D.
- předseda místního sdružení
ODS Mělník
- předseda oblastního
sdružení ODS Mělník

 

Odkazy
ODS.cz
Vize 2020
EU.ODS.cz
Město Mělník