Přeskoč na obsah

www.ods-melnik.cz | Archiv Město Mělník naštěstí o miliony nepřijde 04.06.2020 22:28, Svátek má: Dalibor
Město Mělník naštěstí o miliony nepřijde Tisk
Čtvrtek, 08 Červenec 2010 07:34
Před časem jsme Vás – vážení návštěvníci našich stránek – informovali o pro mě stále nepochopitelném nebezpečí pro naše město. O nebezpečí, které vzniklo jenom a pouze díky politikaření a pokusům o předvolební hrátky některých zastupitelů.

Město Mělník nakonec o miliony od družstva SICOM nepřijde. Mimořádné zastupitelstvo dne 28. 5. 2010 naštěstí přijalo původní návrh starosty města pana Miroslava Neumanna, který na řádném zastupitelstvu dne 18. 5. 2010 schválen nebyl. Kdyby nešlo o tak závažnou záležitost, bylo by úsměvné sledovat, jak pro hlasují Ti, kteří navrhované řešení o deset dní dříve nepodpořili a někteří z nich se ještě ptají, proč nebylo o deset dní přijato…

Je smutné, když vidíme, jak s blížícími se volbami nám začínají kázat Ti, kteří se za celou dobu nemohou vykázat skoro žádnými výsledky a nyní mají plná ústa či nepodepsané pamflety slovy jako hospodárnost, čistota, morálka atd… Myslím, že by alespoň trochu stálo za to, aby si tito lidé alespoň zjistili základní informace o věcech, o kterých mluví. Velmi nezodpovědné a nemorální však je, když se tímto způsobem stává jejich rukojmím celé město Mělník!

Mgr. Tomáš Teplík
2. místopředseda MS ODS Mělník

 
Ing. Tomáš Martinec, Ph.D. Ing. Tomáš Martinec, Ph.D.
- předseda místního sdružení
ODS Mělník
- předseda oblastního
sdružení ODS Mělník

 

Odkazy
ODS.cz
Vize 2020
EU.ODS.cz
Město Mělník