Přeskoč na obsah

www.ods-melnik.cz | Archiv Skate park za Tescem? Už brzy! 18.09.2021 16:36, Svátek má: Krištof
Skate park za Tescem? Už brzy! Tisk
Pátek, 10 Září 2010 07:07
Pro zobrazení fotogalerie klikněteFotogalerie zde | Starosta města Mělníka pan Mgr. Miroslav Neumann spolu s euromanažerkou Ing. Pavlou Veverkovou ve středu 8. září v jednu hodinu po poledni oficiálně předali staveniště k výstavbě hřiště pro skate a BMX kola.

V areálu pro volný čas na Podolí tak vznikne zpevněná plocha o rozloze 11,4 m x 23 m s osmi herními prvky. Zároveň však obnovíme i stávající sportovní kruhové hřiště se speciálním povrchem pro míčové hry, raketové sporty i hokejové sporty jako je hokejbal, in-line hokej či florbal a dětské hřiště.

Naším cílem je rozšířit nabídku našeho města pro využití volného času a sportovní aktivity, které považujeme za nejlepší prevenci negativních společenských jevů, jako je alkoholismus či užívání drog, a to zvláště u mladistvých.

Koncem loňského roku jsme podali žádost o dotaci na tento projekt do Regionálního operačního programu Střední Čechy. Výbor regionální rady pro tento program 31. března letošního roku schválil dotaci ve výši 80 %, takže získáme z evropských prostředků 3,75 miliónů z celkové částky 4,7 miliónů korun. Náš projekt uspěl mezi pěti z celkového počtu čtrnácti žádostí.

 
Ing. Tomáš Martinec, Ph.D. Ing. Tomáš Martinec, Ph.D.
- předseda místního sdružení
ODS Mělník
- předseda oblastního
sdružení ODS Mělník

 

Odkazy
ODS.cz
Vize 2020
EU.ODS.cz
Město Mělník